Покровська міська рада — Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації

  1. «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі ГК «Южний» для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в Покровськ».
  2. «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі мікрорайону «1-17» для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в Покровськ»;
  3. «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі вул. Сєвєрна для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в Покровськ»;
  4. «Детальний план території кварталу садибної забудови в районі вул. Запорізької для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами, прирівняними до них, в Покровськ».

1. З метою уточнення планувальної структури та функціонального призначення території відповідно до положень генерального плану м. Покровськ  з урахуванням сучасної містобудівної ситуації, дотримання вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання територій, розроблена відповідна містобудівна документація.

Детальні плани територій кварталів садибної забудови для індивідуального житлового будівництва учасниками бойових дій і особами прирівняними до них,  розроблені у відповідності до статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.1.1-14:2012. «Склад та зміст детального плану території», ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та містять інформацію про розподіл кварталів на функціональні зони: житлової забудови садибного типу, громадської забудови, зони вулиць та проїздів. Розрахована кількість та площа присадибних земельних ділянок, визначені планувальні обмеження (санітарно-захисні та охоронні зони навколо об'єктів, які є джерелами виділення шкідливих речовин, запахів, підвищених рівнів шуму, вібрації, тощо) в межах проектних територій.  

2. Замовник: Покровська міська рада Донецької області.

3. Розробник документації: ТОВ «ПРОГРЕСЦИВІЛЬПРОЕКТ». 

4. З текстовими та графічними матеріалами можно ознайомитись з 8-ї по 17-ту годину в робочі дні у відділі містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради за адресою:  м. Покровськ вул. Центральна, 148 (тел. 52-19-15) або на офіційному сайті міської ради.

5. Посадова особа міської ради ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Дмитрієва Ольга Дмитрівна, начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради.

 6. Пропозиції  (зауваження) до зазначеної містобудівної документації подаються на ім’я Покровського міського голови Требушкіна Р.В. у письмовій формі у термін з 11.01.2018 по 09.02.2018 за поштовою адресою: 85300, м. Покровськ пл. Шибанкова,11.

7. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів.

pdf sm Детальний план вул. Запорізька

pdf sm Детальний план вул. Сєвєрна

pdf sm Детальний план мікрорайон 1-17

pdf smДетальний план мікрорайон Южний

 

    pfu    big logo2