Покровська міська рада — Повідомлення про подовження строку розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Розробка та схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Покровськ»

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Повідомлення про подовження строку розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Розробка та схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Покровськ»

З метою всебічного розгляду фізичними та юридичними особами проекту містобудівної документації «Розробка та схема розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Покровськ» та врахування пропозицій громадськості Покровська міська рада повідомляє про подовження строку розгляду зазначеної документації — до 05.02.2018.

Просимо осіб, визначених пунктом 7 Постанови КМУ № 555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів», звертатися до міської ради (м. Покровськ пл. Шибанкова, 11, телефон для довідок 52-19-15) з письмовими заявами щодо надання пропозицій (зауважень), які містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 detalnyy plan

    pfu    big logo2