Покровська міська рада — Національний конкурс для благодійників - «Благодійна Україна»

Національний конкурс для благодійників - «Благодійна Україна»

В рамках відзначення Міжнародного для волонтера, який щорічно відзначається 5 грудня, та з метою сприяння волонтерської діяльності, Міністерством соціальної політики України спільно із Асоціацією благодійників України проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна», мета якого – відзначення

кращих українських благодійників, в тому числі й волонтерів, і найбільш ефективних благодійних ініціатив.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по з1 грудня 2015 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період проводили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Переможців визначатимуть в десяти основних і трьох спеціальних номінаціях Національною конкурсною комісією, за винятком номінацій «Народний благодійник» і «Благодійність у медіа», де для визначення переможців передбачена спеціальна процедура.

Оргкомітетом запроваджено спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2016 року.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого по 15 березня 2016 року. Церемонія нагородження пройде у другій половині березня 2016 року в м. Києві.

Для участі у конкурсі необхідно подати до Оргкомітету конкуру конкурсну заявку відповідної форми, яку можна отримати на веб-сайті Асоціації благодійників України www.vboabu.org.ua, або за запитом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заповнену заявку слід надіслати електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. До заявки доцільно додати скановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації проекту (ініціативи). Телефон для довідок: (044) 537-12-80.

Відділ організаційно-кадрової і правової роботи, взаємодії з громадськими організаціями та засобами масової інформації