Покровська міська рада — Запрошуємо прийняти участь у Двосторонньому литовсько – українському проекті

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Запрошуємо прийняти участь у Двосторонньому литовсько – українському проекті

Кого запрошуємо:

Вчителі, учні, батьки учнів, студенти, представники позашкільної освіти, тренерів зі спорту, представники громадських організацій, ініціативні мешканці.

Назва проекту:

«Підтримка в області освіти в районах, що постраждали від конфлікту у Східних регіонах України: ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКІСНОЇ НЕФОРМАЛЬНОЇ ОСВІТИ».

Загальна мета проекту:

Сприяти поліпшенню якості процесу освіти в Україні, шляхом передачі досвіду Литви у сферах неформальної освіти дітей та молоді, розвиток емоційних та соціальних компетенцій.

 

Під час реалізації пілотного проекту будуть здійснюватися такі заходи:

  • Навчання вчителів. За допомогою литовських експертів з неформальної освіти будуть проходити навчання консультантів – тренерів, які далі будуть ділитися досвідом зі своїми колегами. У результаті навчання вчителі дізнаються як створити програми неформальної освіти, що будуть відповідати вимогам умов акредитації програм.
  • Навчання та консультація представників адміністрації системи освіти. Будуть організовані консультативні тренінги, в яких будуть брати участь представники адміністрації муніципалітетів та керівники установ позашкільної освіти. В процесі навчання учасники дізнаються як забезпечити якісну неформальну освіту та зможуть консультувати провайдерів неформальної освіти з питань якості освітніх програм.
  • Створення та підтримка інформаційного порталу в муніципалітетах учасниках проекту. На сайті будуть опубліковані програми неформальної освіти , що орієнтовані на розвиток соціальних та емоційних навичок учнів та освітні статті, що надають важливу інформацію для учнів та їх батьків, яка може стати необхідною під час вибору якісної неформальної освітньої діяльності.

Форуми та рекламна компанія, їх проведення дозволить широкому загалу ознайомитись з здійснюваним проектом та його цілями, і, як ми сподіваємось, буде стимулювати до дискусії серед представників освіти, батьків та учнів з приводу якості неформальної освіти не тільки в муніципалітетах, що безпосередньо беруть участь в проекті, але й в інших регіонах України.

П Р О Г Р А М А

Двостороннього візиту литовсько-українського проекту

03-04 Грудня, 2018 року

03 Грудня (Понеділок)

17:00–19:00

Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка (Срібна зала)

Відкрита лекція «Про виклики з якими ми стикаємося, коли говоримо про якість освіти».

Орієнтовна кількість кількість учасників до 100 осіб (вчителі, учні, батьки учнів, представники громадських організацій, ініціативні мешканці)

04 Грудня (Вівторок)

13:00–14:30

Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка (Срібна зала)

Тренінг для представників адміністрації відділу освіти та керівників установ неформальної освіти:

  • Вступ
  • Неформальна освіта в Литві (реалізація, користь, виклики)

Спікер: Гінтарас Степонавічус

30 чоловік

14:30–14:50

(місце проведення буде підтверджено пізніше)

Перерва на каву

14:50-16:20

Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка (Срібна зала)

Продовження тренінгу

«Європейська концепція неформальної освіти. Принципи неформальної освіти та в чому відмінність між неформальною освітою та позашкільною освітою »

Спікер: Валдас Янкаускас

16:30-17:00

Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка (Конференц-зал)

Прес-конференція

17:00–19:00

Центральна міська бібліотека імені Т. Г. Шевченка (Конференц-зал)

 

Співбесіда з кандидатами, які бажають стати тренерами

Експерти проекту:

1. Валдас Янкаускас, директор центру дітей та молоді Литви, президент Європейської асоціації установ неформальної освіти (EAICY), тел.: +370 611 40303, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2. Гинтарас Степонавичус, член комітету освіти і науки Парламенту Литовської Республіки, колишній міністр науки і освіти Литви, email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

3. Даля Навикиене, заступник директора центру дітей та молоді Литви, генеральний секретар Європейської асоціації установ неформальної освіти (EAICY), тел.: +370 686 00108, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

42

    pfu    big logo2