Покровська міська рада — Формуємо новий склад громадської ради - закликаємо до участі!

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Формуємо новий склад громадської ради - закликаємо до участі!

Покровська міська рада відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з врахуванням протоколу засідання громадської ради при виконкомі міської ради від 7 грудня 2018 року № 13 ОГОЛОШУЄ про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради. До ініціативної групи будуть включені представники діючої громадської ради при виконкомі міської ради, інститутів громадянського суспільства та міської ради.

Інститути громадянського суспільства, які зацікавлені взяти участь у створенні ініціативної групи  з формування нового складу громадської ради при виконкомі міської ради, можуть подати документи для участі до виконкому в каб.32 (загальний відділ) до 14 грудня 2018 року.

Всі бажаючі мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи, із обов’язковим зазначенням інституту громадянського суспільства та П.І.П., контактних даних свого представника.

Телефон для довідок: 050-870-5747, відділ  з питань інформаційної та внутрішньої політики міської ради, каб.15

Також рекомендуємо інститутам громадянського суспільства уважно ознайомитися з положеннями постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

ї111

 

    pfu    big logo2