Покровська міська рада — Запрошуємо до участі у тренінгу з масштабування власного бізнесу

Запрошуємо до участі у тренінгу з масштабування власного бізнесу

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках Проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.

До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

• Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом
  • останнього року;
  • Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу).
  • Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать
  • заявнику. Водночас, допускається також співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості МОМ. Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним.
  • Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному
  • приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
  • Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (підприємства у сфері роздрібної та оптової торгівлі не допускаються);
  • Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
  • Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 900 000 гривень, що має
  • бути підтверджено у податковій декларації за 2017 рік або іншим документальним чином.
  • Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 Евро.
  • В рамках програми допускається участь осіб, які стали бенефіціарами проектів МОМ не менш ніж за 24 місяці до подання заявки на участь у цій програмі.

Зацікавлених осіб прохання подавати заявки на електронну пошту:

Додаткова інформація за тел.: моб. 0992335523 - ассистент проекту Валерія