Покровська міська рада — Перелік природоохоронних акцій, які планується провести в місті Красноармійськ у 2016 році

1 Всеукраїнський день довкілля Третя субота квітня Відзначається в Україні з 1999 р. Встановлений Указом Президента України «Про День довкілля» на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево Життя» та іншими громадськими ініціативами(суботники, озеленення територій тощо).

2 Свято екологічної освіти 12 травня Святкується викладачами навчальних закладів та студентами у зв’язку з важливістю екологічної освіти, формування екологічної свідомості та обміну досвіду між державами. Організовується у навчальних закладах усіх рівнів, починаючи з дитячих садків та закінчуючи вищими навчальними закладами.

3 Всесвітній день навколишнього середовища 5 червня Проголошений 15 грудня 1972 р. Генеральною Асамблеєю ООН, проводиться з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля. Обрання цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

4 Міжнародний День енергозбереження 11 листопада Основна мета — привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлюваних джерел енергії.

5 Всеукраїнські природоохоронні акції «Збережи ялинку» та екологічні конкурси «Замість ялинки — зимовий букет» та «Новорічна композиція» Грудень Метою акцій є загострення уваги громадськості, бережне ставлення та збереження живої природи в зимову пору.

6 Екологічна акція «Чисте місто — чиста совість» протягом року Протягом року Мета акції — сприяти формуванню активної життєвої позиції школярів, екологічному вихованню учнів та жителів міста.