Покровська міська рада — Рішення 17 сесії міської ради 7-го созиву

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рішення 17 сесії міської ради 7-го созиву

pdf №1 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2015 № 7/2-6 «Про міський бюджет на 2016 рік»

pdf №2 Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 №7/2-8 «Про Програму економічного і соціального розвитку міста Красноармійська на 2016 рік»

pdf №3 Про створення комісії з формування списку народних засідателів та затвердження її складу

pdf №4 Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель

pdf №5 Про затвердження Статуту комунального підприємства «Покровськтепломережа» в новій редакції

pdf №6 Про перейменування комунального підприємства «Красноармійська ритуальна служба» та затвердження Статуту в новій редакції

pdf №7 Про перейменування Комунального лікувально- профілактичного закладу «Красноармійська міська стоматологічна поліклініка» та затвердження Статуту в новій редакції

pdf №8 Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2016 № 7/14-9 «Про перейменування закладів відділу освіти Покровської міської ради Донецької області та затвердження Статутів в новій редакції»

pdf №9 Про передачу з балансу відділу освіти Покровської міської ради Донецької області тенісних столів на баланс Комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради Донецької області

pdf №10 Про внесення змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, про види господарської діяльності КП «Управління міського господарства»

pdf №11 Про внесення змін в рішення міської ради від 22.06.2016 № 7/13-33 «Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Красноармійська об’єктів соціальної інфраструктури ПАТ «ШУ «Покровське»

pdf №12 Про визначення способів приватизації об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації в 2016 році

pdf №13 Про внесення змін в рішення міської ради від 26.07.2016 № 7/15-3 «Про делегування функцій замовника на виконання робіт»

pdf №14 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «АНВІ» та гр. Антоненко Г.А. для обслуговування магазину на мрн. Лазурний, 78 у м. Покровськ (колишнє м.Красноармійськ)

pdf №15 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ СПП «ПРОФДЕЗІНФЕКЦІЯ» для обслуговування будівель по вул. Поштова (колишня вул. Соціалістична), 15 в м. Покровськ (колишнє м.Красноармійськ)

pdf №16 Про затвердження технічної документації із землеустрою для встановлення меж земельної ділянки в натурі гр.Єрмакової Л.В. для обслуговування гаража та приміщення для зберігання автомобілів по вул.Шмідта м.Покровськ (колишнє м. Красноармійськ)

pdf №17 Про внесення змін у додаток до рішення від 14.07.2016 р. № 7/14-39 «Про передачу у власність громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибних ділянок) на території м.Покровськ»

pdf №18 Про внесення змін у додаток до рішення від 18.05.2016 р. № 7/11-26 «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів у м.Красноармійськ»

pdf №19 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Парубовій В.Ф. для обслуговування будівлі механічних майстерень БУ № 6 по вул. Шмідта, б/н в м.Покровськ

pdf №20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хамідуліній Р.Р. для будівництва індивідуального гаражу по вул. Раздольна, в районі житлового будинку № 3 в м. Покровськ (колишнє м.Красноармійськ)

pdf №21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дуб’язі Л.Г. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на пр. Шахтобудівників в районі житлового будинку № 13 в м. Покровськ (колишнє м.Красноармійськ)

pdf №22 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність гр. Гаврилову Д.О. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Київська, в районі житлового будинку № 34-а у м. Покровськ (колишнє м.Красноармійськ)

pdf №23 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Машталер Г.П. для ведення особистого селянського господарства по вул.Залізнична (колишня вул.Шота), в районі будинку № 85 в м. Покровськ

Опубліковано у Рішення міської ради

    pfu    big logo2