Покровська міська рада — Результати рейтингового голосування учасників установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Результати рейтингового голосування учасників установчих зборів щодо формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради

№ з/п

        ПІБ учасника установчих зборів

Набрана кількість голосів

1

Дорош Сергій Юрійович

46

2

Климова Наталія Василівна

46

3

Бабенко Денис Леонідович

45

4

Полтавченко Людмила Сергіївна

42

5

Крижко Сергій Миколайович

39

6

Лагунова Олена Григорівна

37

7

Пузіков Сергій Олексійович

37

8

Ташлицький Микола Миколайович

36

9

Дзьомбак Ігор Васильович

35

10

Ситников Олександр Олександрович

35

11

Червяковська Людмила Григорівна

35

12

Шаповал Анна Юріївна

35

13

Головко Микола Вікторович

31

14

Соловйова Юлія Ігорівна

31

15

Шовкова Анастасія Олександрівна

31

16

Алтухов Володимир Миколайович

30

17

Білицька Олена Валентинівна

30

18

Кірсанов Михайло Володимирович

30

19

Шамоніна Марія Олексіївна

29

20

Гавриленко Світлана Миколаївна

28

21

Прищепа Олександр Анатолійович

28

22

Ткаченко Іван Іванович

28

23

Ткаченко Олександр Леонідович

28

24

Акімкін Василь Дмитрович

27

25

Белицький Павло Володимирович

27

26

Лисенко Віктор Анатолійович

27

27

Харченко Віктор Васильович

27

28

Шутько Сергій Леонідович

27

29

Петров Роман Олександрович

26

30

Родіонов Анатолій Миколайович

26

31

Симоненко Ніна Борисівна

26

32

Тихонова Наталя Василівна

26

33

Босак Любов Сергіївна

25

34

Буданцев Сергій Павлович

25

35

Лисенко Дмитро Олександрович

25

36

Гомляков Валерій Іванович

23

37

Ємець Олександр Миколайович

23

38

Олейніков Віктор Михайлович

23

39

Бессараб Олена Георгіївна

22

40

Задиран Олег Володимирович

22

41

Тимошенко Ігор Іванович

22

42

Фролова Наталя Миколаївна

22

43

Переяслов Віктор Михайлович

21

44

Проскуров Сергій Володимирович

21

45

Сазонова Любов Григорівна

21

46

Юркін Ігор Олександрович

21

47

Адоєвцева Тамара Броніславівна

20

48

Діденко Наталя Вікторівна

20

49

Дорошенко Леонід Іванович

20

50

Солдатенко Наталія Петрівна

17

51

Квітка Ольга Іванівна

16

52

Юрчук Ілона Вікторівна

16

53

Бойко Людмила Леонтіївна

15

54

Галич Валентина Миколаївна

13

55

Юсіна Вікторія Анатоліївна

13

56

Сорока Зоя Іванівна

10

Опубліковано у Протоколи заcідань ініціативної групи

    pfu    big logo2