Покровська міська рада — Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради за 2018 рік

Протягом 2018 року на засіданнях адміністративної комісії при виконавчому комітеті Покровської міської ради розглянуто та винесено постанови по 35 протоколам про адміністративні правопорушення.

Відносно 14 правопорушників винесено постанови про накладання штрафів на користь місцевого бюджету на загальну суму 7463,00 грн. сума добровільно сплачених штрафів до місцевого бюджету складає  6851,00 грн.

Відносно 20 осіб провадження у справі припинено згідно п.7 ст. 247 КУпАП, у зв’язку з закінченням строків накладання адміністративного стягнення.

Протягом звітного періоду розглянуто 17 адміністративних матеріалів за ч. 2 ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»,  8 адміністративних матеріали  за ч. 2 ст. 2121 КУпАП «Повідомлення неправдивих відомостей державним органам реєстрації актів цивільного стану та несвоєчасна реєстрація народження дитини», 4 протоколи за ч.1 ст.180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння».

По 2 протоколи за  ч.1 ст. 182 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях», та за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів. Норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

По 1 протоколу про адміністративне правопорушення розглянуто за  ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках» та ст.154 КУпАП «Порушення правил тримання собак та котів»
Усі адміністративні протоколи розглядаються згідно чинного законодавства