Покровська міська рада — Комунальні підприємства

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Комунальне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Покровської міської ради Донецької області

 

11

Наша адреса: 85300, Донецька область,

м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка.161

1111

 

Контакти:

(06239) 2-12-40 — приймальня;

(06239) 2-09-90 — бухгалтерія;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Режим роботи:

 

КП «ЦПМСД» Покровської міської ради

 у м. Покровськ

Лікарська амбулаторія № 1

Пн-Пт – з 8:00 до 18.12

Обідня перезва з 12:00 до 12:30

Пн.-Пт. – з 8:00 до 18:12

Сб. – з 8:00 до 16:12

         

ГРАФІК

Прийому громадян адміністрацією КП «ЦПМСД» Покровської міської ради  Донецької області на 2018 рік

ПІБ, Займана посада

Місце прийому

Дата та час прийому

Остряніна

Інеса Леонидівна

Директор КП «ЦПМСД» Покровської міської ради  у м. Покровськ

3

м. Покровськ,

вул. Маршала Москаленка, 161

ІІ поверх,

Приймальня

Вівторок

з 8.00-16.30

Пономаренко Олена Олександрівна

Заступник директора з медичного обслуговування населення

32

м. Покровськ,

вул. Маршала Москаленка, 161

ІІІ поверх,

Кабінет № 32

Понеділок

 з 8.00-16.30

Воробйова

Ольга Іванівна

Заступник директора з експертизи і тимчасової непрацездатності

5

м. Покровськ,

 вул. Маршала Москаленка, 161

ІІІ поверх,

Кабінет № 50

Середа

з 8.00-16.30

Васіна

Світлана Сергіївна

Заступник директора з дитинства та материнства

6

м. Покровськ,

вул. Маршала Москаленка, 161

ІІІ поверх,

Кабінет № 48

Четверг

з 8.00-16.30

 

На виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров`я у Вінницькій, Дніпропетровський, Донецькій областях та місті Києві», завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та Національного плану дій затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012р. № 187 щодо реформування медичного обслуговування здійснено розмежування первинного та вторинного рівню надання медичної допомоги.

Проведена структурно-організаційна та функціональна перебудова системи медичного обслуговування, здійснений перерозподіл ресурсів між закладами охорони здоров’я, що надавали вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу та створений КП «Центр ПМСД» Покровської міської ради Донецької області із статусом юридичної особи, який розпочав свою роботу з 3 січня 2012 року.

В своїй діяльності Центр керується: Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Статутом КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області, який затверджений рішенням міської ради від 24.05.2018 р. № 7/55-24 та зареєстрований в управлінні Державної реєстрації, договорами «Про медичне обслуговування населення шляхом надання первинної медико-санітарної допомоги», які укладаються щорічно між Покровською міською радою та КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області.

Також Центр має Положення про створення закладу, затверджений рішенням міської ради від 28.09.2011р. № 6/11-9, довідку про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств, організацій України, ліцензії, на право здійснення діяльності відповідно до профілю та завдань, зокрема:

- на медичну практику з терміном дії – безстроково;

licenziya

- на господарську діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (АД № 039409) з терміном дії від 2012 року, а також документи, що підтверджують право користування землею, приміщеннями та обладнанням необхідним для надання медичної допомоги.

В 2019 році експертною групою Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації проведена експертиза відповідності стандартам акредитації та професійної діяльності за результатами якої Центр отримав статус медичного закладу першої кваліфікаційної категорії. Серія ДДОЗ  000204, термін дії - до 08.01.2022 р.

Акредитаційний сертифікат

В Центрі наявний Колективний договір, є припис про відповідну реєстрацію в органах місцевого самоврядування, який діє до 01.03.2018 року, Правила внутрішнього трудового распорядку, які є в усіх структурних підрозділах.

Наявна номенклатура справ, яка погоджена з архівним відділом міської ради. Формування документів, їх внутрішній та зовнішній обіг здійснюється у відповідності до затвердженої Інструкції з діловодства, яка розроблена згідно до Типової інструкції з діловодства в органах виконавчої влади.

До структури КП «Первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області увійшли 6 лікарських амбулаторій , одна з яких є у складі Центру, інші розгорнуті в містах та смт.Покровської міської ради з урахуванням системи розселення та потреб населення у медичному обслуговування, забезпечення рівності та доступності первинної медико–санітарної допомоги і які діють згідно до Положення про лікарську амбулаторію та поставленими перед структурними підрозділами завдань.

Лікарські амбулаторії розгорнуті в усіх містах та найбільших смт. Покровської міської ради зокрема:

Надання первинної медико-санітарної допомоги здійснюється в амбулаторних умовах за вільним вибором пацієнта.

Центру:

- надання первинної медичної допомоги, у т.ч. невідкладної, у визначеному законодавством порядку;

- забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги;

- забезпечення права громадян на вільний вибір лікаря, що надає первинну медико-санітарну допомогу;

- забезпечення дотримання стандартів та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги;

- розробка планів розвитку первинної медико-санітарної допомоги на території Покровської міської ради;

- вивчення, аналіз і прогнозування показників стану охорони здоров’я населення та участь у розробці заходів, спрямованих на збереження і покращення здоров’я населення;

- медична практика;

- та інші.

За межами робочого часу Центру невідкладна допомога надається службою швидкої медичної допомоги.

Порядок та обсяг надання медичних послуг визначається лікарем загальної практики-сімейним лікарем. Він є головним координатором медичних маршрутів пацієнта.

Разом з тим, пацієнт може звернутися до закладу вторинної медичної допомоги без направлення лікаря самостійно за умови: необхідності надання екстреної медичної допомоги; раптове погіршення стану здоров'я дітей у будь-якому віці; ускладнення вагітності та післяпологового періоду; до лікаря акушера-гінеколога, лікаря-стоматолога та при добровільному ВІЛ-консультуванні.

    pfu    big logo2