Покровська міська рада — Новини

Покровськ святкує День комунальника

Саме завдяки комунальним службам та робітникам комунального господарства з року в рік наше місто змінюється на краще: висаджуються троянди та саджанці дерев, щодня вулиці міста стають більш чистими, впорядкованими, освітленими. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Опубліковано у Новини

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багато

Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Мінрегіонбуду від 13.06.2016 року №150 (зі змінами), рішення виконкому Покровської міської ради Донецької області від 17.01.2019 № 7 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію для підготовки і проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком», наказу начальника житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області від 11.03.2019 № 5 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком».

Опубліковано у Новини

Запрошуємо до участі в форумі громади для обговорення можливості подання заявки до Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ)

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

УВАГА!!! Починаємо формувати ініціативну групу

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» Покровська міська рада повідомляє, що розпочинається створення ініціативної групу з проведення установчих зборів щодо формування нового складу молодіжного консультативно-дорадчого органу місцевого рівня - Молодіжна рада. Запрошуємо представників інститутів громадського суспільства, ініціативних об’єднань та учнівського або студентського самоврядування (від 14 до 35 років) увійти до складу ініціативної групи.

Заяви приймаються до 07 березня 2019 року за адресою: м.Покровськ, вул. Поштова, 14, каб.8.

Опубліковано у Новини

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Покровськ

Виконавчий комітет Покровської міської ради Донецької області оголошує конкурс на визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Покровськ.