Покровська міська рада — Новини

Стипендіати Покровського міського голови з вільної боротьби

Представляємо Вам стипендіатів Покровського міського голови за високі досягнення в спорті 2019 роки від відділення вільної боротьби ДЮСШ.

Опубліковано у Новини управління сім'ї, молоді та спорту

Оголошується конкурс на молодіжні проекти з патріотичного та соціального виховання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами) та з метою реалізації державної політики з питань молоді щодо надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2020 році для реалізації проектів, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді.

Опубліковано у Новини управління сім'ї, молоді та спорту

Нові досягнення наших юних спортсменів у бойових мистецтвах

23 лютого 2019 року у м. Дніпро відбулося два турніри "White Tiger" і Кубок Дніпропетровської області за версією IKO MATSUSHIMA. У турнірі взяло участь 370 спортсменів і в тому числі, спортсмени з Української Асоціації Карате Кіокушинкай м. Кропивницкий (семпай Денис Кондратов 1 дан) і м. Покровськ (семпай Maxim Maximov 2 дан).

Опубліковано у Новини управління сім'ї, молоді та спорту

Майстер-клас з регбі для школярів

З метою популяризації олімпійського руху, здорового способу життя, представлення обраного виду спорту і залучення молоді до рухової активності, за ініціативою департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації, сьогодні, 16 січня в ЗОШ 36 м. Родинське був проведений майстер-клас з регбі для учнів 7 та 8 класів.

Команда Покровських боксерів успішно виступила на змаганнях у Вугледарі

З 11 по 12 січня в м.Вугледар проходив відкритий новорічний турнір з боксу серед  2005-2006 р.н. та молодших школярів 2007-2008 р.н, 2009-2010 р.н.,2011 р.н.

Участь у змаганнях приймали майже 120 боксерів з Донецької області та м.Павлоград.