Покровська міська рада — Виступ Покровських тенісистів на Всеукраїнському турнірі

Виступ Покровських тенісистів на Всеукраїнському турнірі

21-23 грудня 2018 р. у м. Вознесенськ пройшов Всеукраїнський турнір з тенісу настільного  присвячений Новому року серед юнаків та дівчат 2004-2005, 2006-2007, 2008 р.н. і молодше .

В змаганнях взяли участь близько 70  спортсменів , з таких міст України : Одеса, Южноукраїнськ, Миколаїв, Вознесенськ, Херсон , Дружківка, Первомайськ, Ізмаїл, Запоріжжя. Покровську ДЮСШ представили спортсмени  Олександр Стібель , Артем Цокур , Олександр Кочерга і Людмила Бабенко. Олександр Стібель у віковій категорії 2004-2005 р.н.став переможцем, а Артем Цокур став бронзовим призерем.

Переможцев змагання нагородили грамотами , медалями , кубками та цінними призами.

Опубліковано у Новини управління сім'ї, молоді та спорту