Покровська міська рада — У Покровську розпочалась друга частина проекту «Зміцнення інституційної спроможності молодіжних хабів східної України"

28 січня у Покровську на розпочалася друга частина проекту «Зміцнення інституційної спроможності молодіжних хабів східної України», що реалізується громадською організацією «Запоріжжя місто можливостей» при підтримці GIZ IIPU: Perspectives for Eastern Ukraine.

Цього разу учасники розглянуть питання щодо сталого розвитку молодіжних центрів.

До Покровську завітали команди молодіжних центрів Покровська, Покровського, Великоновосілківського та Олександрівського районів.

Перша частина проекту пройшла у Краматорську.

viber image 1
viber image 3