Покровська міська рада — У Покровську відбулося засідання робочої групи з питань охорони праці та дотримання трудового законодавства

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Покровську відбулося засідання робочої групи з питань охорони праці та дотримання трудового законодавства

28.01.2019 року у великому актовому залі засідань Покровської міської ради відбулося засідання робочої групи «з підвищення рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових та бюджетних надходжень та платежів».

На засідання  були запрошені суб’єкти господарювання, з якими членами робочої групи проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання законодавства про працю з офіційного працевлаштування і дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Після чого, працівники сектору контроля за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради спільно з працівниками Пенсійного Фонду України м. Покровська та юридичного відділу Покровської міської ради на території ринку «Лазурний» м. Покровська провели  роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення  трудових відносин найманих працівників відповідно до чинного законодавства та забезпечення  трудових прав і соціальних гарантій. Продавцям та підприємцям роздано буклети щодо переваг офіційного працевлаштування.

IMG 7476

IMG 7487

IMG 7493

IMG 7501

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2