Покровська міська рада — ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Покровськ

Виконавчий комітет Покровської міської ради Донецької області оголошує конкурс на визначення суб’єктів господарювання для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування в м. Покровськ.

Найменування організатора перевезень – Виконавчий комітет Покровської міської ради Донецької області.

Об’єктом конкурсу є комплекс заходів для впровадження єдиної міської системи управління та супутникового моніторингу транспорту загального користування, виконання функції оператора цієї системи та інформаційного доступу до неї, що дозволить Організатору пасажирських перевезень забезпечити організацію та управління рухом міського пасажирського транспорту загального користування.

Необхідну інформацію про конкурс можна отримати на офіційному веб-сайті Покровської міської ради Донецької області www.pokrovsk-rada.gov.ua (рішення виконавчого комітету Покровської міської ради № 444 від 19.12.2018) та/або у організатора конкурсу, каб. № 22 адміністративної будівлі Покровської міської ради, пл. Шибанкова, б.11, Донецької області, м. Покровськ :

понеділок - п’ятниця : з 8.00 до 16.00; з 12.00 до 12.30 обідня перерва.

Кінцевий строк прийняття документів до участі у конкурсі:  11 березня 2019 року до 16.00

Найменування організації, до якої подаються документи:

Виконавчий комітет Покровської міської ради Донецької області

Адреса, за якою подаються документи: 85300, Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, б.11.

Місце проведення:

Виконавчий комітет Покровської міської ради

Дата проведення:  15 березня 2019 року

Час початку проведення засідання конкурсного комітету:  15 березня 2019 року 10.00

Опубліковано у Новини