Покровська міська рада — Запрошуємо до участі в форумі громади для обговорення можливості подання заявки до Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ)

Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою Проекту є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як школи та дитячі садки.

У рамках конкурсу будуть відібрані об’єкти, на яких можна створити умови для проживання ВПО (житлові будинки, гуртожитки та інші об’єкти для проживання). Громада, у якій буде відібрано житловий об’єкт для проживання ВПО, матиме право обрати ще один об’єкт соціальної інфраструктури (дитячий садок або школу) для відновлення/ремонту за рахунок коштів гранту Уряду Німеччини з метою створення додаткових місць та покращення умов надання послуг.

Дата проведення форуму: 07.03.2019 р.

Час проведення: початок о 10:00

Місце проведення: Молодіжний ХАБ Донецького національного технічного університету

Адреса: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 2

Деталі конкурсу: http://usif.ua/news/145?fbclid=IwAR0lqB_TAtlxHOxTlo8Uv5en0szKmnAane-ECZX5j4KoY4Azf1LsuGj4b7A