Покровська міська рада — Покровськ святкує День комунальника

Покровськ святкує День комунальника

Саме завдяки комунальним службам та робітникам комунального господарства з року в рік наше місто змінюється на краще: висаджуються троянди та саджанці дерев, щодня вулиці міста стають більш чистими, впорядкованими, освітленими. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Все це – щодення самовіддана праця представників сфери побутового обслуговування, які і роблять проживання у Покровську більш комфортним та зручним. життя – комфортнішим.
Тому, напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення у Центрі творчості та дозвілля відбулися урочисті заходи.

Так, на початку заходу, секретар Покровської міської ради Ірина Сущенко від імені Покровського міського голови Руслана Требушкіна привітала присутніх комунальників зі святом та висловила щиру вдячність усім, для кого створення щоденних зручностей людям, поліпшення умов їх побуту стало сенсом життя. Після чого нагородила представників комунальних служб почесними грамотами та подяками Покровської міської ради.

Завершився захід виступами місцевих творчих колективів та запрошеного ансамблю народної пісні «Слов'яни».

Опубліковано у Новини