Покровська міська рада — Інформація про результати проведення перевірки Браташ І.О.

Інформація про результати проведення перевірки Браташ І.О.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінета Міністрів України  від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії служби у справах дітей  міської ради БРАТАШ Ірини Олексіївни не застосовуються  заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади” (довідка від 19.07.2018).

Опубліковано у Результати проведення перевірки щодо виконання ЗУ "Про очищення влади"