Покровська міська рада — Інформація про результати проведення перевірки Омельченко М.М.

Інформація про результати проведення перевірки Омельченко М.М.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 року №563 встановлено, щодо провідного спеціаліста відділу планування доходів фінансового управління Покровської міської ради Донецької області Омельченко Маргарити Миколаївни не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (довідка від 18.09.2018 року)

Опубліковано у Результати проведення перевірки щодо виконання ЗУ "Про очищення влади"