Покровська міська рада — Інформація про результати проведення перевірки Морозової Н.В.

Інформація про результати проведення перевірки Морозової Н.В.

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Проочищення влади”, затвердженого постановою Кабінета Міністрів України  від 16 жовтня 2014року № 563, встановлено, що до спеціаліста 1 категорії юридичного відділу міської ради МОРОЗОВОЇ Наталії Володимирівни не застосовуються  заборони, визначені частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

(Довідка від 25.10.2018).

Опубліковано у Результати проведення перевірки щодо виконання ЗУ "Про очищення влади"