Покровська міська рада — СТВОРЕННЯ ЛІТНІХ МОВНИХ ТАБОРІВ З ІНОЗЕМНИХ МОВ В МІСТІ ПОКРОВСЬКУ

СТВОРЕННЯ ЛІТНІХ МОВНИХ ТАБОРІВ З ІНОЗЕМНИХ МОВ В МІСТІ ПОКРОВСЬКУ

За ініціативою Міністерства освіти і науки України, відділом освіти Покровської міської ради, міським методичним кабінетом проводиться реалізація загальнонаціонального проекту щодо організації літніх мовних таборів у місті.

З 1 червня 2016 року на базі трьох загальноосвітніх навчальних закладів міста (ЗОШ№ 3, ЗОШ№ 8,ЗОШ№ 14) розпочали роботу літні мовні табори, де учні мають можливість спілкуватись англійською мовою та застосовувати здобуті впродовж навчального року знання у різних формах діяльності: ігрових та концертних програмах, спортивних змаганнях, театральних виставах тощо. До роботи таборів залучені вчителі англійської мови і волонтери. Літні мовні табори відвідують 56 школярів різних вікових категорій, термін роботи таборів — 1 — 2 тижні.

Опубліковано у Освіта