Покровська міська рада — Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Покровський міськрайонний відділ Головного теріторіального управління юстиції у Донецькій області

Начальник управління:

Кудрінський Михайло Сергійович
м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 7

kras_dvs@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15-45

Обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.

Так, державним службовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування, відповідно до частини 1 статті 25, забороняється:

1) займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

2) входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, якщо інше не передбачено Конституцією або законами України.

Водночас, у разі, коли посадові особи органів місцевого самоврядування та державні службовці здійснюють функції з управління акціями (частками, паями), що належать державі чи територіальній громаді, та представляють інтереси держави чи територіальної громади в раді (спостережній раді), ревізійній комісії господарської організації, то їм, згідно з пунктом 2 частини 1 статті 25 Закону № 1700, дозволяється входити до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

При цьому, відповідно до частини 2 статті 25, вищезазначені обмеження не поширюються на:

• депутатів місцевих рад (крім тих, які здійснюють свої повноваження у відповідній раді на постійній основі);
  • членів Вищої ради юстиції (крім тих, які працюють у Вищій раді юстиції на постійній основі); народних засідателів і присяжних.

Опубліковано у Покровський міськрайонний відділ державної виконавчої служби ГТУЮ у Донецькій області