Покровська міська рада — Час проведення виконавчих дій

Покровський міськрайонний відділ Головного теріторіального управління юстиції у Донецькій області

Начальник управління:

Кудрінський Михайло Сергійович
м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 7

kras_dvs@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15-45

Час проведення виконавчих дій

Виконавчі дії проводяться виконавцем у робочі дні, не раніше шостої і не пізніше двадцять другої години, якщо інше не передбачено цією статтею. Конкретний час проведення виконавчих дій визначається виконавцем.

Виконавчі дії в неробочі та святкові дні, встановлені законом, проводяться у час, передбачений частиною першою цієї статті, у разі якщо зволікання неможливе або якщо такі дії не можуть бути проведені в інші дні з вини боржника.

Проведення виконавчих дій в інший час, ніж передбачено частиною першою цієї статті, допускається, якщо невиконання рішення створює загрозу життю чи здоров’ю громадян або якщо виконавчі дії, розпочаті до двадцять другої години, необхідно продовжити.

Опубліковано у Покровський міськрайонний відділ державної виконавчої служби ГТУЮ у Донецькій області