Покровська міська рада — Покровський міськрайонний відділ "Центр Пробації" долучився до відзначення Дня Соборності

22 січня співробітники Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» зі своїми неповнолітніми підобліковими та представниками відділу поліції долучилися до святкування Дня Соборності та ювілею підписання «Акту Злуки», що проводилося на центральній площі міста.

В ході заходу присутніх було ознайомлено з історією возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, історичними фактами, що передували становленню даного свята в країні, адже офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999р. Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Т.Г. Шевченка.

Подібні заходи сприяють творчому розвитку та повазі до культури України, а пізнання історичного минулого українського народу та свого краю  є важливим компонентом національно-патріотичного виховання.

IMG d9b20c2fd867bc5aba491d3f51f62ff0 V

IMG 20190122 152530 284