Покровська міська рада — Профілактика протиправної поведінки неповнолітніх

Профілактика протиправної поведінки неповнолітніх

30 січня співробітниками Покровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з Покровським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено виховну годину з учнями старших класів ЗОШ №15 м. Покровська на тему: «Мої права та обов’язки. Наслідки моїх вчинків».

У ході бесіди учні були проінформовані щодо своїх прав та обов’язків, статистики злочинів, що здійснюються неповнолітніми та про наслідки, до яких вони можуть призвести. Переглянули документальний фільм «Почуй мене» про особливості застосування норм права до неповнолітніх та відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень згідно чинного законодавства.

Метою заходу було формування у дітей суспільних цінностей, знань певних законів, норм поведінки, своїх обов’язків перед громадою. Адже усвідомлення ними шкоди та розуміння відповідальності за вчинене зобов’язує добре поводитись, утримує від порушень правил поведінки.

IMG 02ee34cb334ce7bf86110ebe1be08943 V

Опубліковано у Покровський МРВ Філії ДУ "Центр Пробації" в Донецькій області