Покровська міська рада — Робоча зустріч співробітників Покровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області із спеціалістами Покровського районного ЦСССДМ

8 лютого на базі Покровського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча зустріч співробітників Покровського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області зі спеціалістами центру.

В ході зустрічі були обговорені робочі питання відповідно до компетенції сторін,  спрямовані на ресоціалізацію осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та залученню їх до просоціальних видів діяльності, а  також про виконання положень Меморандуму.

На завершення зустрічі сторони відзначили, що мобілізація зусиль, у процесі організації соціального супроводу та надання соціальних послуг – є невід’ємною складовою організації якісного соціального супроводу суб’єктів пробації.

IMG fbcd0aaac50d1c7ff2bd37e68f637c55 V

Опубліковано у Покровський МРВ Філії ДУ "Центр Пробації" в Донецькій області