Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШОВ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З РЕГБІ

У ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШОВ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР З РЕГБІ

24 серпня в Покровську на поле СК «Металург» відбувся обласний турнір з регбі-7, присвячений 25-й річниці Незалежності України. У турнірі взяли участь 5 команд з Покровська, Білозерського та збірна команда Донецької області.
В результаті зіграних матчів бронзовим призером турніру стала команда м. Білозерське, на другому місці — команда ДЮСШ м. Покровськ, а переможцем турніру стала збірна команда Донецької області — РК «Азовець».

На парад закриття змагань спортсменів прибули привітати почесні гості — Покровський міський голова Руслан Требушкін, в.о. начальника Управління з питань фізичної культури і спорту Донецької обласної державної адміністрації Наталія Точилова і голова комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради Віктор Поліщук.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками спорткомітету Покровська. Також відзначені кращі гравці турніру. Ними стали Роман Стегницький (м. Білозерське), Данило Червінський (ДЮСШ м. Покровськ) і Анатолій Єгоров (РК «Азовець»).

16 09 02 sport