Покровська міська рада — У Покровську пройшов регіональний традиційний міні-марафон серед людей з обмеженими фізичними можливостями

За ініціативою міського голови, сьогодні у Покровську відбувся відкритий традиційний регіональний міні-марафон серед людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатором заходу виступив комітет по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради за підтримки Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Такий міні-марафон серед інвалідів-колясочників Покровський спорткомітет провів вдруге. На відкриття змагань завітав заступник міського голови — Третяк Юрій Васильович, який побажав наснаги та витримки всім учасникам, а найсильнішим — перемоги. 29 спортсменів з Покровська, Добропілля, Мирнограду, Селидового, Білицького, Бахмута, Кривого Рогу, Чернігова, Слов`янська, Краматорська стартували біля села Гришине. Довжина дистанції марафону для інвалідів на активних візках — 10 кілометрів, а для інвалідів на візках з велоприводом — 20 кілометрів.

Мешканка міста Селидове — Наталія Собчинська, стала першою серед жінок на візках з велоприводом, а серед жінок на активних візках першою стала представниця міста Краматорськ — Бобровська Тетяна. Серед чоловіків на активних візках переможцем став Радковський Артур з Бахмута, а на візках з велоприводом — Шурута Сергій з Чернігова. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями спорткомітету, а також грошовими винагородами від Покровського міського голови Руслана Требушкіна. Після нагородження всіх учасників чекав святковий обід.

16 09 23 sport 2

16 09 23 sport 1