Покровська міська рада — Вболіваємо за нашу команду на Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

Вболіваємо за нашу команду на Всеукраїнських змаганнях «Олімпійське лелеченя»

Відповідно до плану заходів Національного олімпійського комітету України на 2016 рік та Положення про проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» у період з 23 по 30 вересня 2016 року на базі МДЦ «Артек» (м.Київ, Пуща-Водиця) ІVетапу — фінальних змагань зазначеного проекту.

Цього року переможцями обласних змагань стала команда ЗОШ № 8 м.Родинське (тренер — Кірпікіна Наталія Миколаївна). Все літо хлопці та дівчата сумлінно готувалися до змагань. 21 вересня відбулася зустріч працівників спорткомітету та обласного відділення Олімпійського комітету з командою та батьками. Діти продемонстрували форму та один з видів програми змагань — презентацію команди. Уповноважений відділення НОК України у Донецькій області — Поліщук Віктор Іванович, директор центру «Спорт для всіх» — Щербинка Віталій Вікторович, побажали нашій команді достойно виступити та захистити честь не тільки нашого міста, а й Донецької області. Вболіваємо за нашу команду та сподіваємося на перемогу!