Покровська міська рада — Відкритий Кубок Донецької області з кікбоксингу

Відкритий Кубок Донецької області з кікбоксингу

24-25 вересня у місті Курахове у стінах СК «Олімпійський» відбувся Відкритий Кубок Донецької області серед юніорів, юнаків, дівчат 1998-2009 р.н. та дорослих. (Південня зона), в якому за звання кращих змагались 200 юніорів, юнаків, дівчат та дорослих. Паралельно із цими змаганнями пройшов Відкритий Кубок Донецької ОДЮСШ з кікбоксінгу.
Змагання проходили на татамі яке було придбане за кошти Донецького обласного управління фізичної культури та спорту у вересні 2016 року, у розділах: Поїнт-файтинг, лайт-контакт, кік-лайт та на ринзі у розділах: фул-контакт, лоу-кік, К-1.

Своїх спортсменів представили тренери із 11 міст Донецької області. У командному заліку команда міста Курахове посіла перше місце, місто Лиман друге та третє місце здобула команда міста Новогродівка, переможці отримали кубки, медалі та грамоти.
Під час урочистого відкриття було відзначено та нагороджено тренерів грамотами Донецького управління фізичною культурою та спорту а також грамотами Федерації кікбоксингу Донецької області.
Змагання пройшли у дружній теплій атмосфері. Змагання проводилися з метою популяризації кікбоксінгу в Донецькій області, підвищення рівня спортивної майстерності юних спортсменів, боротьби з негативними звичками та підвищення рівня патріотичного виховання серед підростаючого покоління.
Федерація кікбоксингу Донецької області висловлює подяку, міській раді міста Курахове, «Спорт для всіх» Ільїній Галині Олександрівні, та директору СК «Олімпійський» Юр’єву Сергію Олександровичу які дали можливість та допомогли в проведенні цих змагань.