Покровська міська рада — Покровські спортсмени успішно виступили на обласних змаганнях з важкої атлетики

Покровські спортсмени успішно виступили на обласних змаганнях з важкої атлетики

23-25 вересня у Дружківці проходив Кубок Донецької області з важкої атлетики серед ветеранів. Місто Покровськ представила команда у кількості 5 чоловік. Світлана Березка, Березка Андрій, Юрій Садовенко, Леонід Долгобородов, Галепа Юрій блискуче виступили і в результаті змагань всі посіли 1 місце у свої категоріях.

Паралельно проходила особиста першість області з важкої атлетики до 15 років. Юні спортсмени з Покровська — школярки Кочегарова Євгенія (53 кг) та Демиденко Олександра (44 кг), вибороли золоті медалі та стали членами збірної Донецької області. Наші дівчата готуються до Чемпіонату України у складі збірної. Змагання пройдуть 23 жовтня у Кам`янець-Подільському. Бажаємо здоров`я та наснаги нашим спортсменам та бажаємо успіхів на Чемпіонаті України!