Покровська міська рада — У Покровську відбувся Чемпіонат області з черліденгу

У Покровську відбувся Чемпіонат області з черліденгу

За підтримки Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації та міського комітету по фізичній культурі та спорту, 15 жовтня 2016 року у великій залі СК «Металург» м.Покровськ відбувся Чемпіонат області з черліденгу.

Привітати спортсменів завітала заступник начальника облспортуправління Наталія Точилова. За звання кращих змагалися команди з Покровська, Білецького, Родинського та Мирнограду. Всього — 96 учасників. Змагання проходили у номінаціях чер-данс фрістайл, чер-данс хіп-хоп, чер-данс джаз (команда, дует, квартет, індивідуальна) у різних вікових категоріях. За результатами змагань:

1 місце — СК «Альтаїр» (м.Покровськ), Обласна дитячо-юнацька школа для дітей-сиріт (м.Мирноград) та ДЮСШ м.Покровськ (тренер — Наталія Коновалюк)
2 місце — м.Білецьке (тренер — Яна Шаталова)
3 місце — СК «Факел» (тренер — Аліна Саркісьян)