Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ТРИВАЄ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

У ПОКРОВСЬКУ ТРИВАЄ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

У Покровську триває традиційний турнір з міні-футболу на Кубок ПрАТ «АПК-Інвест». Минулого тижня відбулися зональні та фінальні змагання серед учнів 6 класів. За підсумками попередніх ігор у фінал вийшли збірні команди ЗОШ №№ 3,6,9,12 і 36.

У результаті матчів, зіграних за коловою системою, третє місце посіла ЗОШ № 12 (вчитель Світлана Шкуро), на другому місці — ЗОШ № 3 (вчитель Костянтин Ткаченко), переможцем турніру стала збірна команда ЗОШ № 9 (вчитель Денис Бабков).

Після осінніх шкільних канікул турнір завершиться змаганнями серед збірних команд 7 класів. Урочисте нагородження переможців та призерів першості відбудеться 4 листопада в СК «Металург».

Ігор Юркін, директор ДЮСШ