Покровська міська рада — 26 жовтня у Покровську пройшла колегія комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради Донецької області

На засіданні обговорювалися питання щодо прийняття програми розвитку спорту на наступні 5 років, програми розвитку дворового спорту, футболу та пріоритетних видів спорту.

Протягом 10 днів всім директорам спорткомплексів і головним тренерам необхідно надати пропозиції щодо заходів до програми по своїм видам спорту. Також, надати кандидатури на отримання стипендій у наступному році.
Директор фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Родинське, тренер з волейболу Микола Ляшенко відзвітував про роботу відділення волейболу. Голова спорткомітету Віктор Поліщук подякував за плідну співпрацю та подарував волейбольну форму для покровської команди.

Про роботу міського центру «Спорт для всіх» відзвітував директор центру Віталій Щербинка.

Наступне засідання заплановане у грудні 2016 року.

В.І.Поліщук