Покровська міська рада — У Покровську обговорили проект програми розвитку футболу на найближчі 5 років

У Покровську обговорили проект програми розвитку футболу на найближчі 5 років

4 листопада 2016 року у Покровську відбулася зустріч заступника міського голови Третяка Юрія Васильовича, голови спорткомітету Поліщука Віктора Івановича з керівниками спорткомплексів та представниками федерації футболу, тренерами та гравцями футбольних команд.

Поліщук Віктор Іванович представив проект рішення «Про програму розвитку футболу у м. Покровськ на 2017-2021 рр.». Основними пунктами програми є капітальні ремонти футбольних полів міста, придбання спортивного інвентарю та нагородної атрибутики, участь у змаганнях згідно календаря, капітальне будівництво СК «Олімпієць» та побудова майданчиків зі штучним покриттям для міні-футболу. Юрій Васильович Третяк відповів на запитання стосовно будівництва та капітальних ремонтів. Проект програми буде розглянутий на черговій сесії міської ради. Прийняття рішення сприятиме популяризації та розвитку футболу у м. Покровськ.

IMG 20161104 125606