Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ЗАВЕРШИВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

У ПОКРОВСЬКУ ЗАВЕРШИВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА КУБОК ПрАТ «АПК-ІНВЕСТ»

З 3 жовтня по 4 листопада в Покровську проходив традиційний турнір з міні-футболу на Кубок ПрАТ «АПК-Інвест» серед збірних шкільних команд 5,6,7 класів. Всього в змаганнях взяли участь 450 учасників з 45 команд.

4 листопада в СК «Металург» відбулися фінальні ігри серед 7 класів, після яких пройшло урочисте нагородження переможців і призерів турніру. Результати змагань:

5 класи:
3 місце — ЗОШ № 12 (вчителі Світлана Шкуро, Олег Мансуров),
2 місце — ЗОШ № 9 (вчитель Денис Бабков),
1 місце — ЗОШ № 3 (вчитель Костянтин Ткаченко).

6 класи:
3 місце — ЗОШ № 12 (вчителі Світлана Шкуро, Олег Мансуров),
2 місце — ЗОШ № 3 (вчитель Костянтин Ткаченко),
1 місце — ЗОШ № 9 (вчитель Денис Бабков).

7 класи:
3 місце — ЗОШ № 3 (вчитель Костянтин Ткаченко),
2 місце — ЗОШ № 8 (вчитель Світлана Рибкіна),
1 місце — ЗОШ № 9 (вчитель Денис Бабков).

Урочисте закриття змагань відвідали почесні гості: голова комітету з фізичної культури і спорту Покровського міської ради Віктор Поліщук, методист відділу освіти Покровського міської ради Юлія Костюченко та бренд-менеджер ПрАТ «АПК-Інвест» Ольга Сорока. Вони вручили командам футбольну форму, кубки, медалі, грамоти та футбольні м’ячі від спонсора турніру ПрАТ «АПК-Інвест».

Ігор Юркін, директор ДЮСШ
sp1