Покровська міська рада — В ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШЛИ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

В ПОКРОВСЬКУ ПРОЙШЛИ «ВЕСЕЛІ СТАРТИ»

15 листопада в Покровську на базі СК «Металург» відбувся фінал міських змагань «Веселі старти» серед юнаків та дівчат 2006 р.н. і молодше.

У ньому взяли участь чотири кращі команди за підсумками зональних міських змагань — ЗОШ №№ 2,4,5 і 8. В програму змагань вже традиційно увійшли чотири естафети: «Швидкість з м’ячем», «Ловкий м’яч», «Флорбол» та «Стрітбол».

SAM 4137

В результаті призові місця розподілилися наступним чином: третє місце посіла команда ЗОШ № 8, на другому місці — ЗОШ № 5 і переможцем змагань стала команда ЗОШ № 2 (вчителі Олександр Сич та Наталія Гайдаш). Всі команди були нагороджені грамотами відділу освіти та м’ячами від комітету по фізичній культурі та спорту Покровської міської ради.

25 листопада команда ЗОШ № 2 буде представляти Покровськ на зональному обласному етапі змагань «Веселі старти», який відбудеться в ФОК м. Родинське