Покровська міська рада — Крок у майбутнє

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Крок у майбутнє

18 січня 2019 року спеціалісти Покровського міського центру зайнятості Донецької області провели профорієнтаційний урок у Багатопрофільній гімназії міста Покровська.

Провідні фахівці з профорієнтації Крістіна Нальот та Анна Неділько ознайомили учнів 9го класу з послугами, які служба зайнятості надає школярам, умови вибору майбутньої професії. Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», та дізнались про он-лайн платформу профорієнтації та рознитку кар’єри «Моя професія:консультаційна мережа», метою якого є визначення інтересів, вмінь і навичок вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. Діти переглянули інформаційні відеоролики та  презентацію атласу нових професій.

Учням також розповіли про мобільний додаток "Центр професійної орієнтації". Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації, Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток "Центр професійної орієнтації", який допоможе випускникам навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

В кінці заходу Крістіна Нальот запросила учнів до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію та пройти профорієнтаційне тестування на автоматизованих робочих місцях АРМ Профконсультант.