Покровська міська рада — Засідання круглого столу із представниками учбових закладів Покровського району

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Засідання круглого столу із представниками учбових закладів Покровського району

З метою посилення розвитку соціального партнерства служби зайнятості у сфері освіти на молодіжної політики ознайомлення учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Покровського району з практичною діяльністю служби зайнятості, зі станом ринку праці та надання школярам допомоги у професійному самовизначенні 24 січня 2019 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання  Круглого столу на тему: «Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді в поточному році».

До заходу були залучені представники учбових закладів Покровського району, які займаються профорієнтацією та представники відділу освіти Покровської райдержадміністрації

«Одним з головних кроків в житті кожної молодої людини є вибір професії. Від правильного вирішення питання "Ким бути?" - багато в чому залежить вся подальша доля людини.», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Мета сьогоднішньої зустрічі – презентація платформи Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку карєри, яка створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Розроблена методика заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації, а отримані результати дозволяють комплексно розглянути усі здібності оптанта. Усі присутні отримали змогу самостійно протестувати платформу, та були запрошені зі своїми учнями відвідати службу зайнятості на Дні відкритих дверей.