Покровська міська рада — Робоча зустріч з Покровським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

25 січня 2019 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулась робоча зустріч з Покровським об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України Донецької області.

«Мета служби зайнятості- щоб кожен роботодавець мав висококваліфікованих працівників, а кожен україненець мав достойну заробітну плату», - розпочав директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Під час зустрічі були оговорені наявні вакансії. На даний час є вільні сім вакансій у м. Покровськ та м. Мирноград. Представник пенсійного фонду проінформувала про  умови та графік роботи, рівень заробітної плати та вимоги щодо кандидатів. Усі кандидати, в обов’язковому порядку, повинні мати сертифікат про вільне володіння українською мовою, а також задекларувати свої доходи в установленому законом порядку. Також, підприємство пропонує пройти стажування, задля ознайомлення з роботою підприємства.