Покровська міська рада — Професіографічна екскурсія

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Професіографічна екскурсія

28 січня 2019 року спеціалісти Покровського  міського центру зайнятості разом із представниками ДОН НТУ провели професіографічну екскцрсію для школярів Багатопрофільної гімназії м.Покровськ.

На початку заходу фахівець з профорієнтації Крістіна Нальот проінформувала школярів про необхідність свідомо підходити до вибору майбутньої професії, враховувати не тільки бажання, але і її потрібність на ринку праці. До уваги школярів були презентовані професії повязані з електронними й електричними пристроями та системами, а також компютерними інформаційно-вимірювальними технологіями.

Засоби електронної техніки оточують нас як на виробництві так і у побуті. Сучасне життя неможливо уявити без електроніки. Інтернет, телефонія, телебачення, побутова техніка – це все ми використовуємо щодня. А от сучасні виробництва вже неможливо уявити без висококваліфікованих фахівців з інформаційно-вимірювальної техніки, адже існує постійна необхідність в отриманні важливої оперативної інформації шляхом вимірювань, контролю та моніторингу. Тому висококваліфіковані фахівці даної сфери цінуються, мають попит на ринку праці и можуть знайти своє покликання в будь-якій високотехнологічній області, пов’язаній з електронікою, комп’ютерною технікою, медичною електронікою й телекомунікаціями..

Організована екскурсія сповна ознайомила школярів із новітніми професіями майбутнього та виявилася інформативною і пізнавальною для випускників. Впевнені, що вона допоможе школярам у виборі професії.