Покровська міська рада — Робоча зустріч з представниками Покровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

29 січня 2019 року відбулась робоча зустріч між спеціалістами Покровського міського центру зайнятості та  представниками Покровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області.

В ході зустрічі були розглянуті положення Меморандуму про співробітництво Державної служби зайнятості та філії Міністерством юстиції України. Метою Меморандуму є консолідація спільних зусиль щодо формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості різних соціальних груп та вікових категорій населення.

В рамках співпраці директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов та його заступник Наталія Воробйова разом із старшими державними виконавцями Покровського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Вікторією Філатовою та Вікторією Безручко обговорили план спільних дій та проведення спільних заходів, спрямованих на успішну реалізацію та ефективне вирішення питань трудової реалізації та професійної орієнтації різних соціальних груп та вікових категорій населення.