Покровська міська рада — Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Засідання центру розвитку підприємницької діяльності

30 січня 2019 року у Покровському міському центрі зайнятості відбулось засідання Консалтингового центру.  У заходи прийняли участь: Покровська районна адміністрація (відділ економіки), Покровська міська рада (відділ інвестицій та стратегічного розвитку міста), Держспоживслужба Покровського району, Управління ДФС,  Головне управління Держпраці в Донецькій області, діючі підприємці та особи які мають наміри зайнятись підприємницькою діяльністю.

Під час заходу присутні розглядали наступні питання: права та обов'язки виробників, новий підхід до держконтролю за виготовленням та реалізацією продуктів харчовою промисловісті, умови участі у міській програмі «Країна успішного бізнесу» за умов нової редакції. Присутні мали змогу отримати консультацію спеціалістів Держспоживслужби  та центру обслуговування споживачів управління ДФС.  Міська програма "Країна успішного бізнесу" у новій редакції. Також, учасники мали змогу дізнатись про послуги служби зайнятості, якими можуть скористатись роботодавці.

MyCollages 6