Покровська міська рада — Співбесіда – вирішальний етап на шляху до бажаної роботи

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Співбесіда – вирішальний етап на шляху до бажаної роботи

Сучасний ринок праці не шкодує малоосвічених і непідготованих. Як виглядати професіоналом ще на стадії співбесіди? Секрети професійного підходу до успішної співбесіди обговорювалися сьогодні, 5 лютого 2019, в Покровському міському центрі зайнятості Донецької області на семінарі з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем». В заході взяли участь 9 безробітних.

«Співбесіда – це невеличкий іспит, на якому перевіряються ваші здібності та потенціал», - розпочала захід заступник начальника відділу профорієнтацїї Наталя Дашковська.

Успіх кандидата на посаду залежить як від професійних якостей (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, яке враження він справить на роботодавця під час співбесіди. Причому друге може мати вирішальне значення!

Учасники семінару дізналися: як заздалегідь підготуватися до співбесіди; про типові питання, які ставляться під час інтерв’ю кандидату на вакантну посаду, та про прийоми самопрезентації.

Бажаємо вдалої співбесіди під час працевлаштування!