Покровська міська рада — Робота триває!

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Робота триває!

Інноваційний профорієнтаційний проект "Smart-простір. Обирай. Вирішуй. Дій." - допомога кожному учню зорієнтуватися у широкому та цікавому світі професій, націлити їх на свідомий вибір подальшої професійної діяльності відповідно до наявних бажань, нахилів та здібностей.

Одним із напрямків діяльності профорієнтаційного проекту "Smart-простір. Обирай. Вирішуй. Дій" – є дистанційна освіта школярів Донецької області, для дітей, що не мали можливості покинути тимчасово окуповані території.

7 лютого 2019 року на платформі E-School розміщено черговий профорієнтаційний урок «Підприємець – професія або покликання. Акули бізнесу», де учні мають змогу ознайомитися з перевагами ведення власного бізнесу, якостями підприємця; отримати відповіді на свої запитання щодо підприємницької діяльності; з’ясувати – що необхідно знати та робити, щоб досягти успіху. Показані складові успішної людини в сучасному світі, наведені яскраві приклади.

Учні завжди мають змогу отримувати відповіді на свої запитання безпосередньо від фахівців служби зайнятості, в тому числі дистанційно на офіційній сторінці Покровського міського центру зайнятості Донецької області у соціальній мережі Facebook.

Бажаємо успіху у професійному самовизначенні!

ск2

ск4