Покровська міська рада — Плани узгоджені, до співпраці готові!

• Покровський міський центр зайнятості

Директор:

Толмачов Микола Іванович

м. Покровськ, вул. Почтова, 3

тел.(06239)2-14-08

krasncz@ukr.net

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Плани узгоджені, до співпраці готові!

Одним із пріоритетних напрямків роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області є професійна орієнтація учнівської молоді на робочі професії. Успіх цієї роботи залежить від того, наскільки вдало організована співпраця з професійно – технічними навчальними закладами.

Тому 8 лютого 2019 року, спеціалісти Покровського міського центру зайнятості Донецької області відвідали Покровський професійний ліцей та провели робочу зустріч з в. о. директора Леонідом Костирем. Під час зустрічі були узгоджені плани спільної роботи, розглянути проблемні питання та нові можливості активізації профорієнтаційної роботи.

Під час заходу також присутні були проінформовані про Всеукраїнський Кадровий резерв та  можливості індивідуального супроводу фахівцями центрів зайнятості у працевлаштуванні випускників навчальних закладів – від допомоги у складанні та монтажу відеорезюме до подальшого його просування роботодавця.

MyCollages 1