Покровська міська рада — Презентація роботодавця

п’ятниця з 8.00 до 15.45

Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Презентація роботодавця

Аби прискорити працевлаштування безробітних громадян та дієво допомогти роботодавцю в підборі кадрів, служба зайнятості організує масові презентаційні заходи.

Сьогодні, 12 лютого 2019 р., у  Покровському міському центрі зайнятості проведено презентацію роботодавця з метою укомплектування вакансії водія шкільного автобуса у Лисівській загальноосвітній школі. Захід відвідало шість шукачів роботи, що мають відкриту категорію водія «Д». Присутніх привітали директор Покровського МЦЗ Микола Іванович Толмачов, головний фахівець відділу освіти Покровської райдержадміністрації Лариса Петрівна Савочкіна, а також директор школи Сергій Борисович Міщенко. Він розповів про особливості роботи на посаді водія шкільного автобуса та вимоги до претендентів.

Насправді, людина, що перевозить школярів, окрім суто професійних якостей та навичок, повинна бути відповідальною, пунктуальною, спостережливою, добре знати місцевість, акуратно та бережливо ставитись до техніки, а головне – вміти знаходити підхід до дітей. На жаль, роботодавець не може  запропонувати претенденту на посаду високий рівень зарплатні, бо можливості шкільного бюджету обмежені, але  легальна робота, соціальні гарантії, щорічна літня відпустка – вагомі аргументи для працевлаштування!

Всіх зацікавлених в працевлаштуванні  було запрошено на індивідуальну співбесіду.

Пошук кандидатів триває!

MyCollages 1 1