Покровська міська рада — Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надає допомогу інформаційно - консультаційному заходу «Під одним дахом» Красноармійського міського центру зайнятості

 • Покровський міський центр зайнятості


  Директор:

  Толмачов Микола Іванович

  Адреса:

  м. Покровськ, вул. Почтова, 3

  тел.(06239)2-14-08

  Електронна адреса:

  krasncz@ukr.net 

  Графік роботи:

  понеділок – четвер з 8.00 до 17.00

  п’ятниця з 8.00 до 15.45

  перерва з 12.00 до 12.45

  Детальніше

  Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

  Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

  Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

  Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

  Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

  Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців надає допомогу інформаційно - консультаційному заходу «Під одним дахом» Красноармійського міського центру зайнятості

Допомогти переселенцям, демобілізованим учасникам АТО, людям з інвалідністю та іншим категоріям населення знайти нове місце роботи – одне з ключових завдань працівників служби зайнятості. Фахівці Красноармійського міського центру зайнятості постійно проводять заходи, націлені на розв’язання проблем різних категорій населення, в тому числі щотижневий інформаційно- консультаційний захід «Під одним дахом».

З початку року був проведений 21 такий захід, який відвідали близько 430 осіб.

Цього разу, 2 грудня, цими послугами скористалися більше 20 осіб. Окрім соціальних партнерів, на заході був присутній представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Маріуполі Діну Ліпкану.

«Управління Верховного комісара ООН у справах біженців забезпечує захист і допомогу біженцям різних країн світу. Головна мета УВКБ ООН в Україні полягає у наданні допомоги державним органам влади, а також моніторингу виконання міжнародних зобов’язань країни у галузі захисту прав біженців. УВКБ ООН в Україні пропонує свою співпрацю Красноармійському міському центру зайнятості, шляхом безоплатного надання офісних меблів та комп’ютерної техніки для проведення інформаційно - консультаційного заходу «Під одним дахом». Це лише маленька крапля у океані потреб, які ми бачимо на територіях, які розташовані поблизу здійснення збройного конфлікту», - зазначив Голова офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Маріуполі Діну Ліпкану.

Зі свого боку Діну Ліпкану, подякувавши директору за зустріч, запевнив, що Управління Верховного комісара ООН у справах біженців готове до тісної співпраці з метою координації діяльності щодо розв’язання питань, пов’язаних із переселенцями в місті Красноармійськ.Директор Красноармійського міського центру зайнятості Микола Толмачов висловив подяку представнику УВКБ ООН в Україні за підтримку і активну участь у житті міста та зазначив, що допомога була необхідною й корисною.

    pfu    big logo2